Auto vaskošana

Esiet sveicināti SIA MY CAR, Jūsu uzticamā automašīnu kopšanas partnera Rīgā, mājaslapā! Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tostarp profesionālu automašīnu vaskošanu.

Kāpēc vaskot savu automašīnu?

Auto vaskošana ir svarīgs solis, lai rūpētos par savu transportlīdzekli, kas aizsargā virsbūvi un uzlabo tā izskatu. Vaskošanas process palīdz saglabāt automašīnas spīdumu un aizsargā krāsojumu no kaitīgiem ārējiem faktoriem.

Aizsardzība pret izbalēšanu

Vaska uzklāšana uz automašīnas virsbūves izveido aizsargbarjeru, novēršot lakojuma izbalēšanu un oksidēšanos ultravioleto staru ietekmē. Tas palīdzēs saglabāt automašīnas spilgtumu un krāsas piesātinājumu ilgu laiku.

Hidrofobās īpašības

Auto vasks palīdz atgrūst ūdeni un netīrumus, kas, savukārt, uztur automašīnas virsbūvi tīru ilgāku laiku. Pateicoties tam, Jūsu automašīna izskatīsies kopta un pievilcīga arī pēc lietus vai braukšanas pa netīriem ceļiem.

Mūsu darbu galerija:

Noskaidrojiet mūsu cenas

Auto virsbūves vaskošana izmaksas ir atkarīgas no automašīnas izmēra un izvēlētā vaska veida. Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas un ērtas apmaksas iespējas, lai ikviens automašīnas īpašnieks varētu izmantot mūsu pakalpojumus. Lai iegūtu precīzu informāciju par izmaksām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Kāpēc klienti izvēlas mūs?

  • Mēs cenšamies nodrošināt izcilu pakalpojumu līmeni ikvienam klientam.
  • Mūsu profesionāļiem ir padziļinātas zināšanas un pieredze apkopes jomā.
  • Mēs ņemam vērā visas automašīnas īpašības un Jūsu vēlmes, lai sasniegtu ideālo rezultātu.
  • Vaska uzklāšanai izmantojam modernāko un efektīvāko tehnoloģiju.

Izvēloties SIA MY CAR, Jūs iegūstat uzticamu partneri Jūsu auto kopšanai. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un pieteiktu vaska uzklāšanu automašīnas virsbūvei. Jūsu automašīna ir pelnījusi labāko! Gaidām Jūs mūsu apkopes studijā Rīgā.

Tālrunis: +371 27724444.

Atstājiet mums ziņu

Mēs vienmēr priecājamies dzirdēt Jūs!

Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu vai sazinieties ar mums, izmantojot WhatsApp. Paldies, ka izrādāt interesi par mūsu pakalpojumiem!