Auto virsbūves pulēšana

Esiet sveicināti SIA MY CAR, Jūsu uzticamā automašīnu kopšanas partnera Rīgā, mājaslapā! Mēs sniedzam dažādus pakalpojumus, lai rūpētos par Jūsu automašīnu, tostarp augstas kvalitātes virsbūves pulēšanu.

Par auto pūlēšanu

Automašīnas virsbūves pulēšana ir svarīgs solis auto kopšanā. Tas ne tikai piešķir tai spīdumu un estētisku mirdzumu, bet arī nodrošina aizsardzību no ārējiem apstākļiem. SIA MY CAR piedāvā dažādas automašīnu virsbūves pulēšanas iespējas, kas atbilst visām Jūsu vajadzībām.

Vieglā auto pulēšana

Šī ir saudzīga un maiga procedūra, kuras mērķis ir atjaunot virsbūves mirdzumu un skaistumu bez dziļas ietekmes uz tās virsmu. Šis pulēšanas veids ir ideāli piemērots jaunām un salīdzinoši jaunām automašīnām.

Abrazīva pulēšana

Šī ir pulēšanas metode, kas ļauj atjaunot krāsojuma spīdumu, novērst nobrāzumus, dziļus skrāpējumus un hologrammas, kas parādās uz virsbūves ilgstošas automašīnas lietošanas rezultātā.

Aizsargpulēšana

Izveido uz tās virsmas izturīgu aizsargslāni, nodrošinot automašīnai skaistu dziļu spīdumu un efektīvu krāsojuma aizsardzību pret ultravioleto staru, nokrišņu un citu vides faktoru ietekmi.

Mūsu darbu galerija:

Auto pulēšanas cenas

Mēs saprotam, ka cenai ir svarīga loma pakalpojuma izvēlē, tāpēc piedāvājam pieejamas un pārskatāmas cenas visiem auto virsbūves pulēšanas veidiem. Uzticiet savu auto pieredzējušiem profesionāļiem no SIA MY CAR un izbaudiet mūsu darba nevainojamos rezultātus.

Kontaktinformācija

Lai pasūtītu profesionālu auto virsbūves pulēšanu, kas palīdzēs novērst virsmas defektus, atjaunot dabisko krāsas dziļumu, nodrošināt aizsardzību un piešķirt virsbūvei pārsteidzošu spīdumu, lūdzam sazināties ar mums pa tālr.: +371 27724444. Mēs garantējam, ka Jūsu automašīna izskatīsies kā jauna.

Atstājiet mums ziņu

Mēs vienmēr priecājamies dzirdēt Jūs!

Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu vai sazinieties ar mums, izmantojot WhatsApp. Paldies, ka izrādāt interesi par mūsu pakalpojumiem!