Salona antibakteriāla apstrāde

Esiet sveicināti SIA MY CAR, Jūsu uzticamā automašīnu kopšanas partnera Rīgā, mājaslapā! Mēs sniedzam dažādus pakalpojumus jūsu automašīnas kopšanai, tostarp profesionālu antibakteriālo apstrādi.

Kāpēc ir nepieciešama antibakteriāla apstrāde?

Katru dienu arvien vairāk laika pavadām automašīnā, tāpēc ir svarīgi to uzturēt tīru un drošu. Auto salona antibakteriālā apstrāde palīdz atbrīvoties no kaitīgiem mikroorganismiem, sēnītēm un baktērijām, nodrošinot Jums un Jūsu pasažieriem veselīgu atmosfēru.

Salona ķīmiskā tīrīšana un visu virsmu apstrāde

Automašīnas salona dezinfekcija ir svarīga procedūra, lai Jūsu automašīna būtu tīra un droša. Pēc ķīmiskās tīrīšanas veicam visu iekšējo virsmu rūpīgu antibakteriālu apstrādi, kas ļauj efektīvi iznīcināt kaitīgos mikroorganismus.

Nepatīkamo smaku likvidēšana

Automašīnas salona ozonēšana ir efektīva metode nepatīkamu smaku apkarošanai. Ozons iekļūst grūti sasniedzamās vietās, iznīcinot baktērijas, vīrusus un pelējumu. Šī procedūra nodrošinās svaigu un veselīgu mikroklimatu Jūsu automašīnā, padarot braucienus ērtākus un patīkamākus.

Salona ventilācijas sistēmas dezinfekcija

Jūsu automašīnas ventilācijas sistēmā var uzkrāties putekļi, pelējums un baktērijas. Ventilācijas sistēmas antibakteriālā apstrāde ir visaptverošs pakalpojums, kas novērš nepatīkamas smakas un novērš alerģiskas reakcijas.

Mūsu darbu fotogrāfijas:

Pakalpojumu izmaksas

Piedāvājam dažādas pakalpojumu paketes, tai skaitā salonu tīrīšanu un visu virsmu apstrādi, ventilācijas sistēmas dezinfekciju, salona ozonēšanu, profesionālu smaku likvidēšanu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par izmaksām un ieplānotu servisa apmeklējumu.

Kāpēc klienti izvēlas mūs?

  • Mūsu speciālistiem ir liela pieredze un viņi izmanto tikai augstas kvalitātes materiālus un aprīkojumu.
  • Garantējam augstu darba kvalitāti un ilglaicīgu efektu.
  • Saviem klientiem piedāvājam izdevīgas cenas un īpašos piedāvājumus.

Vēršoties SIA MY CAR par auto salona antibakteriālo apstrādi, Jūs nodrošināsiet sev un saviem tuviniekiem komfortu un drošību ceļā. Mēs atrodamies Rīgā un vienmēr esam priecīgi palīdzēt Jums uzturēt tīrību un svaigumu automašīnā. Zvaniet mums pa tālruni: +371 27724444.

Atstājiet mums ziņu

Mēs vienmēr priecājamies dzirdēt Jūs!

Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu vai sazinieties ar mums, izmantojot WhatsApp. Paldies, ka izrādāt interesi par mūsu pakalpojumiem!