Auto sagatavošana pārdošanai

Esiet sveicināti SIA MY CAR, Jūsu uzticamā automašīnu kopšanas partnera Rīgā, mājaslapā! Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai Jūsu automašīna izskatītos nevainojama un pievilcīga potenciālajiem pircējiem.

Kāpēc nepieciešama pirmspārdošanas sagatavošana?

Automašīnas pirmspārdošanas sagatavošana palīdz ne tikai uzlabot tās izskatu, bet arī radīt pozitīvu iespaidu uz pircēju. Tīrs un kopts salons, nelielu virsbūves defektu remonts un spīdīgs izskats var būtiski paaugstināt automašīnas vērtību un paātrināt tās realizāciju. Ieguldot līdzekļus profesionālajā automašīnas sagatavošanā pārdošanai, Jūs paaugstināt tās pievilcību un konkurētspēju tirgū.

Ķīmiskā tīrītava

Pilnīga automašīnas salona ķīmiskā tīrīšana, ieskaitot sēdekļus, paklājus un griestus. Traipu, nepatīkamo smaku likvidēšana un interjera sākotnējā izskata atjaunošana. Šis pakalpojums palīdzēs atgriezt Jūsu transportlīdzekļa salonam svaigu, tīru izskatu, sniedzot patīkamu pieredzi potenciālajiem pircējiem.

Nošķēlumu krāsošana

Nelieli nošķēlumi un skrāpējumi uz virsbūves var ievērojami samazināt automašīnas vērtību. Mēs piekrāsojam nošķēlumus, atjaunojot krāsas integritāti. Tas ne tikai uzlabo automašīnas izskatu, bet arī palielina tās tirgus vērtību, pasargājot no rūsas un nodiluma.

Vieglā auto pulēšana

Viegla virsbūves pulēšana palīdz likvidēt nelielus skrāpējumus un piešķir automašīnai spīdumu. Šis process ietver mīksta pulēšanas maisījuma uzklāšanu un vienmērīgu tā sadalīšanu pa automašīnas virsbūves virsmu. Pulēšana uzlabo automašīnas kopējo izskatu un piesaista pircēju uzmanību.

Vaska uzklāšana

Vaska aizsargkārtas uzklāšana uz automašīnas virsbūves nodrošina papildu aizsardzību pret tādiem ārējiem faktoriem kā netīrumi, putekļi, mitrums un ultravioletie stari. Vasks rada gludu un spīdīgu virsmu, atvieglojot turpmāko mazgāšanu un automašīnas kopšanu.

Mūsu darbu galerija:

Mūsu cenas

Lai iegūtu sīkāku informāciju par cenām automašīnas pirmspārdošanas sagatavošanai, sazinieties ar mums pa telefonu. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, ņemot vērā viņa automašīnas īpašības un vajadzības. Mūsu speciālisti ir gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem, sniegt konsultācijas un palīdzēt izvēlēties optimālo pirmspārdošanas sagatavošanās plānu Jūsu auto veiksmīgai pārdošanai.

Kāpēc klienti izvēlas mūs?

  • Mūsu speciālistiem ir vairāku gadu pieredze automašīnu uzturēšanā un sagatavošanā pārdošanai.
  • Mēs ņemam vērā katra transportlīdzekļa īpašības un klienta vajadzības, piedāvājot optimālus risinājumus.
  • Piedāvājam konkurētspējīgas cenas visa veida auto pirmspārdošanas sagatavošanas pakalpojumiem Rīgā.

Sazinoties ar SIA MY CAR par automašīnas pirmspārdošanas sagatavošanu, Jūs garantējat ātru un izdevīgu auto pārdošanu. Mēs atrodamies Rīgā un vienmēr ar prieku palīdzēsim savest Jūsu auto kārtībā. Zvaniet mums pa tālruni: +371 27724444.

Atstājiet mums ziņu

Mēs vienmēr priecājamies dzirdēt Jūs!

Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu vai sazinieties ar mums, izmantojot WhatsApp. Paldies, ka izrādāt interesi par mūsu pakalpojumiem!