Auto salona ķīmiskā tīrīšana

Esiet sveicināti SIA MY CAR, Jūsu uzticamā automašīnu kopšanas partnera Rīgā, mājaslapā! Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai rūpētos par Jūsu automašīnu, ieskaitot profesionālu salona ķīmisko tīrīšanu.

Par ķīmisko tīrīšanu

Auto salona ķīmiskā tīrīšana nav tikai tīrīšanas procedūra, bet gan efektīvs veids, kā uzturēt Jūsu auto salonu ideālā stāvoklī. Mūsu speciālistu komandai ir daudzu gadu pieredze auto salona uzturēšanā, garantējot Jums visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Mūsu darbu galerija:

Veicam Jūsu auto ķīmisko tīrīšanu, izmantojot augstākās kvalitātes automašīnām paredzēto ķīmiju, specializētu aprīkojumu un augstas kvalitātes apgaismojumu. Neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešama padziļināta automašīnas salona tīrīšana no putekļiem, traipiem vai nepatīkamām smakām, mūsu komanda ir gatava paveikt uzdevumu efektīvi un ātri.

Interjera detailings iekļauj rūpīgu sēdekļu tīrīšanu un antibakteriālās procedūras, kuru mērķis ir atjaunot un saglabāt salona sākotnējo izskatu. Īpaša uzmanība tiek pievērsta netīrumu likvidēšanai no grīdas apšuvuma, griestiem un durvīm, vadības paneļa, priekšējā paneļa, plastmasas detaļām un bagāžas nodalījuma.

Kādas ir automašīnu ķīmiskās tīrīšanas cenas?

Šeit Jūs atradīsiet adekvātas un pārskatāmas cenas visiem mūsu pakalpojumiem, ieskaitot automašīnu salona ķīmisko tīrīšanu, pulēšanu un ozonēšanu. SIA MY CAR garantē Jums perfektu rezultātu par pieņemamu cenu.

Kontaktinformācija

Lai pasūtītu profesionālu auto salona ķīmisko tīrīšanu un citus auto apkopes pakalpojumus, lūdzam sazināties pa tālr.: +371 27724444.

Mēs izdarīsim visu iespējamo, lai Jūsu automašīna spīdētu it kā tā būtu jauna.

Atstājiet mums ziņu

Mēs vienmēr priecājamies dzirdēt Jūs!

Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu vai sazinieties ar mums, izmantojot WhatsApp. Paldies, ka izrādāt interesi par mūsu pakalpojumiem!