Auto keramiskais pārklājums

Esiet sveicināti SIA MY CAR, Jūsu uzticamā automašīnu kopšanas partnera Rīgā, mājaslapā! Esam lepni piedāvāt Jums keramiskā pārklājuma pakalpojumu, kas pasargās automobili un piešķirs tam lielisku izskatu.

Kas ir auto keramiskais pārklājums?

Keramiskais pārklājums automašīnai ir īpašs sastāvs uz šķidrā stikla bāzes, kas tiek uzklāts uz automašīnas virsbūves. Šis pārklājums rada spēcīgu un izturīgu aizsargkārtu, kas pasargā automašīnu no dažādām ārējām ietekmēm, piemēram, ultravioletajiem stariem, skāblietus, putnu izkārnījumiem, koku sveķiem un citiem piesārņotājiem.

Ilgstoša aizsardzība

Keramiskais pārklājums nodrošina drošu virsbūves aizsardzību, novēršot koroziju un priekšlaicīgu krāsojuma novecošanos.

Ūdens atgrūšana

Auto keramiskajam pārklājumam ir ūdens atgrūdošas īpašības, kas atvieglo ūdens un netīrumu noripošanu no automašīnas virsmas.

Ķīmiskā izturība

Auto keramika pasargā automašīnu no agresīvu ķīmisko vielu, piemēram, sāļu, putnu izkārnījumu un citu reaģentu iedarbības.

Viegla kopšana

Netīrumi un smiltis mazāk pielīp pie automašīnas ar keramisko pārklājumu. Tas ietaupa laiku un pūles, padarot automašīnas kopšanu mazāk darbietilpīgu.

Mūsu darbu galerija

Keramiskā pārklājuma izmaksas

Keramiskā pārklājuma uzklāšanas izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, automašīnas markas un modeļa, krāsojuma stāvokļa un izvēlētās keramikas veida. Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas un garantējam augstas kvalitātes pakalpojumus.

Kāpēc klienti izvēlas mūs?

  • Mūsu meistariem ir vairāku gadu pieredze, un viņi vienmēr tiecas pēc izcilības.
  • Keramiskā pārklājuma uzklāšanai izmantojam tikai pārbaudītus un sertificētus materiālus.
  • Mēs ņemam vērā visas Jūsu vēlmes un automašīnas īpašības, lai nodrošinātu vislabāko rezultātu.
  • Esam pārliecināti par sava darba kvalitāti un sniedzam garantiju visa veida pakalpojumiem.

Sazinoties ar SIA MY CAR, lai uzklātu savai automašīnai keramisko pārklājumu, Jūs piešķirsiet tai drošu aizsardzību un nevainojamu izskatu. Mēs atrodamies Rīgā un esam gatavi Jums palīdzēt saglabāt Jūsu auto skaistumu un ilgmūžību. Lai iegūtu precīzu informāciju par keramikas pārklājuma izmaksām, lūdzu, zvaniet mums pa tālruni: +371 27724444.

Atstājiet mums ziņu

Mēs vienmēr priecājamies dzirdēt Jūs!

Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu vai sazinieties ar mums, izmantojot WhatsApp. Paldies, ka izrādāt interesi par mūsu pakalpojumiem!